Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się w OpiekaSeniora.pl, aby:

 • Dodawać oferty pracy
 • Przeglądać profile opiekunów
 • Kontaktować się z opiekunami
Znajdź opiekę
Family Care

Inne agencje w pobliżu

 • ADA

  Katowice Szopienica-Burowiec

  Szwalnia

 • Izabela G

  Warszawa Śródmieście

  Witam serdecznie mam na imię Iza 29 lat .SKOŃCZYŁAM SZKOŁĘ O KIERUNKU OPIEKUN...

 • Promedica24

  Kraków Stare Miasto

  Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób...

więcej ↓ mniej ↑

Family Care


W OpiekaSeniora.pl od 18 maja 2012 Aktywność: ponad 5 miesięcy temu.

Każdy etap ludzkiego życia powinien upływać pod znakiem najwyższych wartości – szacunku, zaufania i bezinteresownej pomocy. Nie zawsze jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie nasze plany na przyszłość. Nie oznacza to jednak rezygnacji z tego, co najważniejsze – z rodzinnego wsparcia i poczucia wspólnoty. Chcemy stać się dla Państwa partnerami w podtrzymywaniu tych wartości. Pragniemy wesprzeć osoby, dla których jesień życia lub choroba nie ma być przeszkodzą w pełnym i aktywnym wykorzystaniu tego wszystkiego, co oferuje nam otoczenie.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka jest nam powierzana. Z tego względu współpracujący z nami opiekunowie stanowią gwarancję niezawodności zarówno fachowej opieki, jak i pogodnego i otwartego podejścia do drugiego człowieka.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy: Jednorazową pomoc pielęgniarską lub opiekuńczą; Opiekę kilku- lub kilkunastogodzinną; Opiekę całodobową; Usługi rehabilitacyjne; Pełną kompleksowość – od pomocy przy codziennych czynnościach, przez organizowanie czasu wolnego, po profesjonalne zabiegi pielęgniarskie; Gotowość do stworzenia indywidualnego pakietu usług. Pragniemy w ten sposób zapewnić niezależność i poczucie pewności zarówno naszym podopiecznym, jak i ich najbliższym. Działamy na terenie woj. wielkopolskiego. Wystawiamy faktury.

Kontakt

familycare@net.pl