Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się
w OpiekaSeniora.pl, aby:

 • Dodawać oferty pracy
 • Przeglądać profile opiekunów
 • Kontaktować się z opiekunami
Znajdź opiekę
Opieka nad osobami starszymi Jolanta K.: MAM 58 LAT MIESZKAM W . Pobiedziska

Podobni opiekunowie

 • Wiktoria T.

  Antonin

  Osoba mająca doświadczenie w opiece nad osobą starszą poszukuje pracy w...

 • Bożena C.

  Swarzędz

  Trudno pisać o sobie samej. Przytoczę więc fragment referencji od Podmiotu...

 • Daria B.

  Swarzędz

  Jestem dyplomowanym opiekunem medycznym. Od kilku lat opiekuję się osobami...

 • Elżbieta A.

  Turostówko

  Mam duże doświadczenie w opiece nad osobami starszymi opiekuje się osobami...

 • Karolina G.

  Pobiedziska

  Mam 16, rocznikowo 17 lat. Uczęszczam do liceum. Jestem miłą i bardzo...

 • Elżbieta P.

  Swarzędz

  Doświadczenie 6 lat w opiece nad osobami starszymi, chorymi.

 • Dominika Z.

  Poznań Warszawskie

  Mam na imię Dominika lat 40 i doświadczenia w opiece nad seniorami z różnymi...

 • Kasia K.

  Skoki Skoki

  jestem miła i sympatyczna osoba zajmowałam sie osobam i starszymi...

 • Agata M.

  Swarzędz

  Dzień dobry ! od dziecka lubiłam towarzystwo starszych ludzi, cenię ich za...

 • Oriana J.

  Swarzędz

  Pod moją opieką były dzieci z porażeniem ,jak równiez osoby starsze po...

 • Małgosia R.

  Gądki

  Jestem szczera ,uczciwa i odpowiedzialna osobą posiadam doświadczenie w...

 • Renata M.

  Pobiedziska

  Obecnie mam 59 lat.Osoba którą się opiekowałam przez 3 lata 5 dni temu...

 • Ania L.

  Kobylnica

  Mam 59 lata. Jestem na emeryturze. W swojej karierze zawodowej zawsze...

 • Małgorzata K.

  okolice malty nowe miasto

  Jestem osobą lubiącą mieć zawsze zajęcie,nigdy nie próżnuje.A najważniejsze w...

 • Jolanta K.

  Pobiedziska Pobiedziska Letnisko

  MAM 58 LAT, MIESZKAM W OKOLICACH POZNANIA,CHĘTNIE PODEJMĘ SIĘ OPIEKI I...

więcej ↓ mniej ↑

Jolanta K.

Pobiedziska, Pobiedziska Letnisko | 63 lata
Ponad 10 lat doświadczenia (niezawodowe)
od 10 zł za godzinę

W OpiekaSeniora.pl od 21 stycznia 2010 Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

Kobieta, 63 lata

Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Opieka pielęgniarska, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja, Rehabilitacja, Zakupy dla seniorów, Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę
Ponad 10 lat doświadczenia

Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę

W OpiekaSeniora.pl od 21 styczeń 2010
Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

Pełny etat, Część etatu, Dorywczo
Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Opieka pielęgniarska, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja, Rehabilitacja, Zakupy dla seniorów, Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę

62-010 Pobiedziska, Pobiedziska Letnisko
Szukam pracy

Zakupy dla seniorów

 • Potwierdzony adres kontaktowy email
  Potwierdzony adres e-mail

Krótko o sobie

MAM 58 LAT, MIESZKAM W OKOLICACH POZNANIA,CHĘTNIE PODEJMĘ SIĘ OPIEKI I TOWARZYSTWA PRZY STARSZEJ OSOBIE.JESTEM OSOBĄ ŻYCZLIWĄ,CIEPŁĄ,CIERPLIWĄ, ZNAM PROBLEMY OSÓB STARSZYCH. JESTEM DOBRZE ZORGANIZOWANA,ŚWIETNIE GOTUJĘ,MOGĘ STOSOWAĆ ODPOWIEDNIE DIETY,PODAWAĆ LEKI, ZMIERZYĆ CIŚNIENIE,POTRAFIĘ PODAĆ ZASTRZYKI PRZECIWZAKRZEPOWE. BIORĘ TEŻ POD ROZWAŻENIE CZASOWE ZAMIESZKANIE Z PODOPIECZNĄ/YM JEDNAK NAJCHĘTNIEJ NA ZMIANĘ Z INNĄ OPIEKUNKĄ ALE NIE JEST TO WARUNEK KONIECZNY.

Szczegóły

 • Doświadczenie zawodowe: Ponad 10 lat doświadczenia
 • Zwierzęta: nie
 • bez prawa jazdy
 • Mieszka: Pobiedziska, Pobiedziska Letnisko

Prace których się podejmę:

Z podopiecznymi wchodzą w grę:

Inne

Wykształcenie:

 • Średnie
 • Ostatnia szkoła: LO (HUMANISTYCZNY)

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

WIDZIEĆ RADOŚĆ W OCZACH PODOPIECZNYCH GDY PRZYCHODZĘ. LUBIĘ DŁUGIE ROZMOWY Z PODOPIECZNYMI, CZYTAĆ IM KSIĄŻKI, PRASĘ, DBAĆ O ICH POTRZEBY. CHĘTNIE SŁUCHAM ICH OPOWIADAŃ, ZYSKUJĄC HISTORIĘ Z PIERWSZEJ RĘKI, TAKĄ JAKIEJ NIE ZNA NIKT,LUBIĘ STARE FOTOGRAFIE I ZWIĄZANE Z NIMI WSPOMNIENIA.

Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

MYŚLĘ, ŻE NAJWAŻNIEJSZA JEST BLISKOŚĆ ZAMIESZKANIA OPIEKUNKI, BY KONTAKT A I W RAZIE POTRZEBY MOŻNA BY SZYBKO POMÓC PODOPIECZNEMU. PODOPIECZNY CZUJE SIĘ PEWNIEJ GDY MOŻE SIĘ KONTAKTOWAĆ SZYBKO I MOŻE LICZYĆ NA SZYBKIE WSPARCIE.

W jaki sposób zdecydowałeś/zdecydowałaś się podjąć pracę w swojej profesji?

O PODJĘCIU TAKIEJ PRACY ZDECYDOWAŁA CHOROBA MOJEJ MAMY, WIEM JAK TRUDNO SIĘ ODNALEŹĆ GDY ZACHORUJEMY, JESTEŚMY STARSI A JESZCZE JAK NIE MAMY NA KIM SIĘ WESPRZEĆ, TRUDNOŚĆ JEST PODWÓJNA. WIDZIAŁAM OSOBY SAMOTNE, POZBAWIONE WSPARCIE, WIEM ŻE NIE ZBAWIĘ ŚWIATA ALE CHOCIAŻ JEDNOSTKĄ MOGĘ POMÓC.

Udział w 3 tematach

[poznań] ile za dziecko i sprzatanie, gotowanie?

2 wypowiedzi Niania a finanse domowe, 30.10.2008 10:31, ostatnia Wypowiedź:

Dodam tylko jeszcze,że można za mniejsze pieniądze ale wtedy gwarantuje iż będzie to praca wykonywana po łebkach i bez zadowolenia obu stron.Pozdrawiam

więcej

Jaka stawka jeśli dowożę dziecko

1 wypowiedź Niania a finanse domowe, 15.07.2008 15:17, ostatnia Wypowiedź:

Witam drogie mamy i opiekunki...

Popieram i Stokrotkę i Laure1,pracuję jako opiekunka od dobrych kilku lat - pracowałam i u dziecka w domu i teraz mam dziecko u siebie...od ponad trzech lat mam płacone 8.50 i wcale nie uważam tego za nadmiar szczęścia,mam płatny urlop ale już jak ja zachoruję to zero! Nie mamy płacone ani za chorobę ani ubezpieczenia... Drogie mamy chciały byście mieć z nas ful serwis ale w zamian dając niewiele. Ja jakoś szczęśliwie dobrze trafiam ale mam znajome, które płaczą już po 2/3 miesiącach. Jeśli chcecie się czuć pracodawcami to może zarejestrujcie nas jako pracownice z pełnym zapleczem,które wy macie w swojej pracy.Bez obrazy jak sama nazwa mówi NIANIA a wy zaraz - a to pranie,sprzątanie,gotowanie i nie wiadomo co jeszcze...? Każda z was pracuje na swoim stanowisku pracy i tak jak ma w umowie a niania ???? Pozatym jak niania będzie zmęczona i przepracowana nadmiarem obowiązków to i jest mniej wydajna do dziecka!

więcej

mam pytanie? Poznań

2 wypowiedzi Niania a finanse domowe, 04.05.2007 07:17, ostatnia Wypowiedź:

Witam cię mamo trójki dzieci.
Tu nie chodzi o żalenie!poprostu chciałam się dowiedzieć jakie obowiązki i za ile na chwile obecną mają nianie w poznaniu,dni wolne urlopy etc.Rodzice dziecka są przemili dziecko kochaniutkie,pokochałam go jak swojego wnuczka jest bardzo,bardzo słodki związał się również i z moją rodziną a najbardziej z moim osmioletnim wnukiem,na samą myśl o rozstaniu z małym robi mi się przykro.Lecz rzecz jest w czymś innym,gdy się przyjmowałam w zeszłym roku bła mowa o 8-9 godz.bez jakiego kolwiek gotowania!W niedługim czasie jednak rodzice doszli do wniosku,że maleństwu już nie wystarczają gotowe słoiczki a i im koszty spadną gdy ja będę gotowała dla małego-oczywiście zgodziłam się i liczyłam na to że dostanę podwyżkę ale nic takiego się nie stało,dopiero gdy doszli do wniosku we wrześniu ubiegłego roku,że jak gotuję maleństwu to czy bym i im nie gotowała?Lubię pichcić więc bez problemu się zgodziłam wtedy dołożyli mi te 100 zł.Jednak bardzo się zdziwiłam właśnie w lutym ze zmian płacy,a szczególnie z niepłatnego urlopu!!!Maleństwo potrzebuje dużo większej uwagi,a zatem obowiązków przybyło trudno skupić się na gotowaniu gdy mały szaleje z psem bierze wszystko do buźki co pies pogryzie a gryzie wszystkie zabawki!!!Muszę bacznie uważać na małego by nie połknoł jakiegoś plastyku
poszczątkowanego przez psa!!!Pogoda jest piękna więc dużo z nim wychodzę na spacery co mały uwielbia, a więc i czasu na gotowanie coraz mniej!Muszę się nieźle nawyginać by z wszystkim się wyrobić.Sama jestem matką czwórki dorosłych już dzieci,wychowałam wnuka ale obce dzieci trudniej się chowa choćby dlatego,że czuję się podwujnie odpowiedzialny a i lata starsze.W pracy masz jakieś określone zadania za jakąś określoną kwotę-to jest praca a nie twoój dom i rodzina,choć i tu wdzierają się uczucia - związujesz się z dzieckiem.Nie jest łatwo podjąć decyzję o zmianie pracy,przecież maleństwo też jest ze mną związane uczuciowo,widzę to jak wychodzę po pracy czy jak mały ma zostać z babcią czy z kimś innym,jest płacz uczepienie się mnie i trudno mi wyjść.To nie są proste sprawy nie można grać na uczuciach dziecka.Rozpisałam się trochę ale sprowokowałaś mnie do tego mamo trójki dzieci{w pozytywnym znaczeniu}.Chodziło mi tylko o to by mi ktoś podpowiedział coś mądrego jak dalej postępować bo jak powiedziałam wyżej rodzice też są bardzo,bardzo mili a więc tu potrzeba dyplomacji,mieć coś namacalnego w ręce jakiś atut do którego będę mogła się odwołać,choćby właśnie wiedza na temat płac,warunków urlopowych,dni wolnych innych niań.Pozdrawiam cieplutko z Poznania trochę zagubiona niania.

więcej