Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Oferta pracy do eleganckiej seniorki - SAMOCHÓD DO DYSPOZYCJI

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 3 lata temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 3 lata temu
  • Wynagrodzenie: do 35 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Kraków, Podgórze
  • Ogłoszenie ważne do: 22 czerwca 2019
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: ATERIMA MED
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

ATERIMA MED oferuje bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie partnerskich relacji z Opiekunami. Zapraszamy do 12 biur stacjonarnych i mobilnych punktów rekrutacyjnych w całej Polsce. Oferujemy także wygodną rekrutację online, bez wychodzenia z domu. Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunów w stabilnej firmie, która od 2011 roku stara się być najlepszym pracodawcą w branży opieki.

Miejsce pracy: Niemcy, Remscheid

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Poszukujemy Opiekunki z czynnym prawem jazdy i gotowością do prowadzenia samochodu. Do opieki jest pani z cukrzycą i nadciśnieniem. Pani skarży się na szumy uszne oraz migreny. Mimo zaawansowanego wieku pani jest osobą pełną życia i energii, która chętnie spędza czas poza domem. Starsza pani jest dostojną damą, elegancką, przykładającą duże znaczenie do wyglądu i pielęgnacji. Raz w tygodniu przyjeżdża córka w odwiedziny - wtedy Opiekunka ma chwilę wolnego dla siebie. Do obowiązków Opiekunki należy asystowanie w codziennym życiu i aktywności, zawożenie pani samochodem w zaplanowane miejsca, towarzyszenie i spędzanie wolnego czasu. do dyspozycji stylowe, duże, dobrze wyposażone mieszkanie, oddzielny pokój dla Opiekunki, dostęp do Internetu oraz samochód z automatyczną skrzynią biegów.

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec opiekuna
  • Oczekiwane doświadczenie opiekuna: poniżej 2 lat
  • Preferowany wiek opiekuna: poniżej 100 lat
Obowiązki opiekuna
  • Podawanie leków
  • Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja
  • Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę
  • Organizacja czasu wolnego
  • Zakupy dla seniorów
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 22 czerwca 2019, na czas nieokreślony