Zaufana opieka nad osobami starszymi

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Praca dla Opiekuna !

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 7 miesięcy temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 7 miesięcy temu
  • Wynagrodzenie: do 20 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
  • Ogłoszenie ważne do: 31 maja 2022
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: Wspieramy
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Poszukujemy osób, które chciałyby współpracować z naszą fundacją w zakresie realizacji usług opiekuńczych dla mieszkańców gminy Dąbrowa Górnicza w okresie od 01.04.2021 do 31.03.2022r a nawet i dłużej. Proszę, zostaw swój nr tel w wiadomości do nas!
Podstawowym kryterium kwalifikacji osoby na stanowisko opiekuna jest posiadanie doświadczenia w opiece nad osobą potrzebującą wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Empatia, uczciwość i wyrozumiałość to cechy, które są niezbędne, aby podjąć taką pracę.

Miło byłoby, aby osoba posiadała jedną z kilku kwalifikacji (opiekun środowiskowy, Asystent Osoby Niepełnosprawnej, pielęgniarz, Opiekun Osoby Starszej, Opiekun Medyczny, opiekun kwalifikowany w Domu Pomocy Społecznej).
Jeśli kochasz swoją pracę, ale nie masz odpowiednich kwalifikacji - to nic, możesz to uzupełnić (zapewniamy przeszkolenie).

Praca będzie polegała między innymi na:
- pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych podopiecznego (są to czynności związane z odżywaniem podopiecznych, karmieniem, wsparcie w ubieraniu, prowadzeniu gospodarstwa domowego, utrzymywaniem czystości w najbliższym otoczeniu podopiecznego),
- pomocy w utrzymaniu higieny osobistej (np. wymiany pieluchomajtek, wymiana pościeli, pomoc w przemieszczaniu się).
- aktywizowaniu podopiecznych w życiu społecznym - spacery, aktywność ruchowa, drobne prace porządkowe.

Warunki zatrudnienia:
Oferujemy stawkę w wysokości od 15- 20zł za godzinę (60min).
Forma zatrudnienia: umowa-zlecenie.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: *********** - dlaczego ukryte? od godziny 10.00 do 20.00 lub wysłanie swojego CV drogą mailową kontakt@'(*******)'
Nie zapomnij umieścić w swoim CV klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu twoich danych osobowych np. w następującej formule:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez fundację Wspieramy, ul. Sienkiewicza 6A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przez mnie stanowisko.
Jest to niezbędne, abyśmy mogli przeprowadzić twój proces rekrutacyjny.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową '(*******)''(*******)'

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec opiekuna
  • Oczekiwane doświadczenie opiekuna: 2 - 5 lat
  • Preferowany wiek opiekuna: dowolny wiek
Obowiązki opiekuna
  • Podawanie leków
  • Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja
  • Organizacja czasu wolnego
  • Opieka nad osobami niepełnosprawnymi
  • Zakupy dla seniorów
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Część etatu

Początek: 5 marca 2021, na czas nieokreślony